Netbet: Λέστερ – Λίβερπουλ με 130+ αγορές

Ανανεώθηκε:
Netbet logo

Η δράση στην Πρέμιερ Λιγκ συνεχίζεται με την 20η αγωνιστική. Στις 22:00 η Λέστερ υποδέχεται τη Λίβερπουλ και στη Netbet θα βρείτε μεγάλη γκάμα από αγορές σε κορυφαίες αποδόσεις για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση!

Σκόραρε τρεις φορές η Λέστερ στην εκτός έδρας αναμέτρηση με αντίπαλο την Μάντσεστερ Σίτι. Δώρο – άδωρο, καθώς μάζεψε έξι φορές την μπάλα από τα δίχτυα της και η ήττα που υπέστη δεν απείχε πολύ από το να χαρακτηριστεί διασυρμός. Μόλις μία φορά έχει κερδίσει στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στην Πρέμιερ Λιγκ. Το έκανε απέναντι στη Νιουκάστλ, της οποίας επικράτησε με 4-0 εντός έδρας. Στα τρία υπόλοιπα μέτρησε δύο ήττες και μία ισοπαλία.

Λέστερ – Λίβερπουλ στην Netbet
netbet

Η Λίβερπουλ επιστρέφει στη δράση μετά από τις 22/12 και την πρόκριση στο Λιγκ Καπ στη διαδικασία των πέναλτι απέναντι στη σημερινή αντίπαλό της! Το παιχνίδι τότε έγινε στο Άνφιλντ, με την Λέστερ να προηγείται 0-2 και 1-3, και τους Κόκκινους να ισοφαρίζουν σε 3-3 στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Μιναμίνο!

Σε στοιχηματικό επίπεδο, φαβορί της σημερινής αναμέτρηση είναι η Λίβερπουλ, με το διπλό να προσφέρεται σε απόδοση 1.34. Στη Netbet μπορείτε να βρείτε περισσότερες από 130 αγορές για το παιχνίδι και έχετε τη δυνατότητα να τις δείτε όλες εδώ!