*3η αγωνιστική

*Η Μπρέντα είναι αήττητη στα δέκα τελευταία παιχνίδια με αντίπαλο την Ος (8-2-0).

*Over 2.5 ήρθαν οι τρεις πρόσφατες συναντήσεις των δύο ομάδων ανεξαρτήτως έδρας.

ΜΠΡΕΝΤΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-1 από τη Μάαστριχτ. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 9’, δέχθηκε το 2-0 με πέναλτι στο 12’ και το 3-0 στο 66’, για να μειώσει σε 3-1 με τον Φαν ντερ Σάντε στο 71’.

Προσγειώθηκε απότομα την περασμένη Δευτέρα και υπέστη την ήττα με 3-1 απ’ τη Μάαστριχτ εκτός έδρας. Άσχημη εκκίνηση στο ματς, στο 12’ ήταν πίσω στο σκορ με 2-0, προσπάθησε να βγάλει αντίδραση στη συνέχεια, είχε κάποιες καλές στιγμές για να μπει στη διεκδίκηση του αποτελέσματος, το 3-0 έβαλε τέλος στο ματς και το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει το σκορ. Δίκαιη ήττα, πλήρωσε το κακό ξεκίνημα και τα πολλά λάθη στην άμυνά της.

Πρώτη ήττα στη σεζόν για τη Μπρέντα, είχε προηγηθεί το εντός έδρας 1-0 κόντρα στη Χέλμοντ, σε παιχνίδι που δεν έθελξε με την εμφάνισή της (δέχθηκε πολλές φάσεις στο δεύτερο ημίχρονο). Θέλει να διορθώσει τα κακώς κείμενα και στο μυαλό της υπάρχει μόνο η νίκη κόντρα στην Ος. Διατηρεί εξαιρετική παράδοση κόντρα στη συγκεκριμένη αντίπαλο, καθώς είναι αήττητη στις δέκα τελευταίες συναντήσεις τους με ρεκόρ 8-2-0. Εξέτισε ο χαφ Ντε Ρόοι.

ΜΠΡΕΝΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Over 2.5 τα 10/13 πρόσφατα παιχνίδια.

*G/G τα 9/13 τελευταία παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-0 από την Αλμέρε Σίτι. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 18’, δέχθηκε το 2-0 στο 54’, με την Αλμέρε Σίτι να μεγαλώνει τον δείκτη του σκορ στο 86’ (3-0).

Είχε δύσκολη αποστολή την προηγούμενη αγωνιστική και ηττήθηκε δίκαια με 3-0 από την Αλμέρε Σίτι εκτός έδρας. Δεν ανταποκρίθηκε σε κανένα σημείο του αγώνα, πήγε με το εις βάρος της 1-0 στην ανάπαυλα, δεν βελτίωσε την εικόνα της ούτε στο δεύτερο ημίχρονο, δέχθηκε ακόμη δύο γκολ στο δεύτερο 45λεπτο και η ήττα ήρθε αναμενόμενα στο φινάλε.

Πρώτη ήττα στη σεζόν για την Ος, είχε προηγηθεί το εντός έδρας 3-0 κόντρα στη Γιονγκ Ουτρέχτη, σε παιχνίδι που δεν άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις και τα δύο απ’ τα τρία γκολ προήλθαν απ’ το σημείο του πέναλτι. Δίνει δεύτερο διαδοχικό εκτός έδρας παιχνίδι, αυτή τη φορά κόντρα στη Μπρέντα, την οποία δεν έχει κερδίσει ποτέ στην έδρα της. Απέκτησε δανεικό από τη Φέγενορντ τον γκολκίπερ Γιάνσεν. Δεν αναφέρθηκαν αγωνιστικά προβλήματα και για ακόμη ένα παιχνίδι θα παραταχθεί πλήρης.