*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΜΟΝΤΡΕΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 2-3 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Στο 2-0 το σκορ μέχρι το 32’, η Ίντερ Μαϊάμι μείωσε στο 44’ με τον Ρόχας, το 2-2 ήρθε στις καθυστερήσεις απ’ τον Σουάρες. Το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε στο 59’ απ’ τον Κρεμάστσι.

Πάλεψε πολύ στο εντός έδρας ματς με την Ίντερ Μαϊάμι, αλλά στο φινάλε υποκλίθηκε στην ανωτερότητα του αντιπάλου. Έκανε τρομερό πρώτο ημίωρο, σκόραρε δύο φορές και έδειχνε ικανό να πάρει σπουδαία νίκη. Ωστόσο, ήταν απρόσεκτη στα τελευταία λεπτά πριν την ανάπαυλα, το ημίχρονο πήγε στο 2-2. Η Ίντερ ήταν αποτελεσματική στο δεύτερο μέρος, έκανε την ανατροπή στο 59’, από εκεί και έπειτα διαχειρίστηκε καλά την κατάσταση, παρότι το Μόντρεαλ πάλεψε να πάρει έστω την ισοπαλία. Τέταρτη σερί αγωνιστική χωρίς νίκη για την ομάδα του Καναδά (0-2-2), είχε προηγηθεί η εκτός έδρας ήττα 4-1 κόντρα στο Νάσβιλ, νωρίτερα πήρε ισοπαλίες με Ορλάντο (2-2) και Κολόμπους (0-0). Το Μόντρεαλ μετρά ρεκόρ 3-3-5 στο φετινό πρωτάθλημα, με 12 πόντους είναι στην 12η θέση της Ανατολής.

ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 8/11 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 7/10 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στο Σινσινάτι. Το 0-1 ο Κέλσι στο 74’, το 0-2 έκανε ο Ακόστα στο 76’. Μείωσε ο Άρφστεν στο 89’.

Κάποια στιγμή θα έχανε ξανά το Κολόμπους, που δεν κατάφερε να πάρει κάτι στο εντός έδρας ματς με το Σινσινάτι. Το Σινσινάτι πήρε αυτό που ήθελε χάρη στην αποτελεσματικότητα του, σκόραρε δύο φορές απ’ το 74’ μέχρι το 76’ και έβαλε τις βάσεις για την επικράτηση, διαχειρίστηκε την κατάσταση μέχρι το φινάλε, κράτησε τη νίκη παρότι το Κολόμπους μείωσε στο 89’ και έψαξε την ισοφάριση. Επιστροφή στις ήττες έπειτα από πέντε σερί ισοπαλίες στο πρωτάθλημα, έβδομη διαδοχική αγωνιστική που δεν κερδίζει, μετρά ρεκόρ 2-4-3 στις τελευταίες εννέα αγωνιστικές. Με 15 πόντους είναι στην όγδοη θέση της Ανατολής.