*Στον πρώτο γύρο: Άκρινγκτον – Μάνσφιλντ 0-3

*6/9 G/G μαζί με over 2,5 στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε όλους τους αγώνες στο κουπόνι για στοιχημα

ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ

Προηγούμενο ματς: Η Μάνσφιλντ κέρδισε 1-4 εκτός έδρας τους Μίλτον Κέινς Ντονς, παρόλο που βρέθηκε να χάνει με τέρμα του Ντιν στο 13’. Ισοφάρισε πριν το ημίχρονο με τον Χιούιτ στο 30’, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ήταν αποφασιστική και κέρδισε με τέρματα των Κέλορ – Νταν (51’, 92’), Γκέιλ (92’).

Μετά από δύο σερί ήττες και τρία συνολικά παιχνίδια χωρίς νίκη, κατάφερε να πετύχει πάλι δύο σερί νίκες, με πιο πρόσφατη αυτή με 1-4 επί των Μίλτον Κέινς Ντονς.

Όλα δείχνουν πώς η επίθεση της δίνει τον ρυθμό, αφού έχει πετύχει 33 τέρματα στις εννιά νίκες που έχει πάρει στα 15 τελευταία παιχνίδια της!

Βρισκεται στην τρίτη και τελευταία θέση που εξασφαλίζει απευθείας άνοδο, ξεφεύγοντας στο +5 από την τέταρτη που οδηγεί στα play off και με τέτοια διαφορά τερμάτων που μία ισοπαλία απόψε είναι αρκετή για να σφραγίσει την άνοδο.

Μάνσφιλντ Στατιστικά

*10/13 G/G στα τελευταία παιχνίδια της.

*9/13 over 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Η Άκρινγκτον έχασε με το “βαρύ” 4-0 από την Ντονκάστερ, δεχόμενη από δύο γκολ σε κάθε ημίχρονο, από τους Αντελακούν (6’), Άιρονσαϊντ (21’), Μάξουελ (60’), Μπέιλι (71’).

Η Άκρινγκτον ηττήθηκε με 4-0 εκτός έδρας από την Ντονκάστερ, χάνοντας ξανά έπειτα από αήττητο δύο μόλις αγώνων! Γενικότερα έχει μόνο δύο νίκες και έξι ήττες στα 10 τελευταία παιχνίδια, ενώ έχει οκτώ ήττες και μόλις τρεις νίκες στα 15 πιο πρόσφατα παιχνίδια μακριά από το γήπεδό της.

Η αλλαγή προπονητή δεν την έχει βοηθήσει ιδιαίτερα, έχοντας τον Τζον Ντούλαν πλέον στον πάγκο της, χωρίς ωστόσο να έχει βελτιωθεί αισθητά.

Είναι ακόμη στο δεύτερο μισό του βαθμολογικού πίνακα, στην 18η θέση του, αλλά τελείως βαθμολογικά αδιάφορη.