*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 2-3 κόντρα στο Σαν Χοσέ. Στο 2-0 το σκορ μέχρι το 42’, το Σαν Χοσέ μείωσε στο 44’, το 2-2 ήρθε στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους. Το τελικό 2-3 ήρθε στο 66’ απ’ τον Εσπινόσα.

Δεν κατάφερε να πάρει αποτέλεσμα στο εντός έδρας ματς με το Σαν Χοσέ, παρότι έκανε μια αρκετά καλή εμφάνιση. Στο πρώτο ημίχρονο είχε αποτελεσματικότητα, σκόραρε δύο φορές μέχρι το 42’ και έδειχνε ικανό να πάρει άνετη νίκη, ωστόσο το γκολ του Σαν Χοσέ στο 44’ άλλαξε τη ψυχολογία του ματς, το 2-2 ήρθε πριν την ανάπαυλα! Στο δεύτερο μέρος το ματς ήταν «ανοιχτό», αμφότερες οι ομάδες είχαν φάσεις, μπορούσαν να σκοράρουν, τελικά τα κατάφερε το Σαν Χοσέ και πήρε τη νίκη. Επιστροφή στις ήττες για το Κολοράντο μετά το εκτός έδρας 2-0 επί της Νέας Υόρκης Σίτι, νωρίτερα έχασε 2-1 εκτός έδρας απ’ το Σινσινάτι, μετρά ρεκόρ 3-0-2 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές. Έχει μόλις τρεις ήττες στις τελευταίες 11 αγωνιστικές (5-3-3), βρίσκεται στην έκτη θέση της Δύσης.

ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/10 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 7/10 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-0 κόντρα στο Λος Άντζελες. Το 1-0 ο Ολιβέρα στο 18’, το 2-0 ο ίδιος παίκτης στο 36’, το 3-0 ήρθε στο 57’.

Δεν ανταποκρίθηκε στις απαιτήσεις του εκτός έδρας αγώνα με το Λος Άντζελες, έχασε δίκαια. Το Λος Άντζελες σκόραρε δύο φορές στο πρώτο ημίχρονο, έβαλε τις βάσεις για την επικράτηση, που τελικά ήταν ιδιαίτερα άνετη. Γρήγορα στο δεύτερο μέρος ήρθε και το 3-0, εκεί τελείωσαν όλα, το υπόλοιπο του ματς έγινε τυπική διαδικασία. Επιστροφή στις ήττες έπειτα από τρεις αγωνιστικές για το Βανκούβερ, που είχε δύο σερί ισοπαλίες με Όστιν (0-0), Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς (1-1) και τη νίκη με το Σιάτλ (0-2). Νωρίτερα πήρε δύο διαδοχικές νίκες κόντρα σε Τορόντο (4-0) και Πόρτλαντ (3-2), ερχόταν από τέσσερις νίκες στις προηγούμενες πέντε αγωνιστικές (4-0-1). Καταλαμβάνει την 4η θέση της Δύσης.