*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 5/6 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Ο’Χίγκινς-Κόλο Κόλο 5-1.

Δείτε τα Προγνωστικά Βραζιλίας

ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Αμέρικα Μινέιρο με σκορ 2-1, στα πλαίσια της φάσης των «32» του Κόπα Σουνταμερικάνα. Το σκορ άνοιξαν οι γηπεδούχοι με τον Τζιλ στο 46’ και διπλασίασαν τα τέρματά τους με τον ίδιο στο 63’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Αλέ στο 90+3’.

Καλή εμφάνιση και προβάδισμα για την Κόλο Κόλο ενόψει του επαναληπτικού αγώνα στη Βραζιλία για το Κόπα Σουνταμερικάνα. Εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες που δημιούργησε στο δεύτερο ημίχρονο, παίρνοντας «ασφαλές» προβάδισμα στο σκορ, όμως στις καθυστερήσεις οι φιλοξενούμενοι μείωσαν.

Πρώτο ματς στο δεύτερο γύρο του πρωταθλήματος για κείνη, καθώς αναβλήθηκε η αναμέτρηση της περασμένης εβδομάδας. Θέλει να συνεχίσει τις καλές εμφανίσεις και τα νικηφόρα αποτελέσματα, όμως το μυαλό της είναι και στο Κόπα Σουνταμερικάνα, γι’ αυτό αναμένεται να προσπαθήσει να το «καθαρίσει».

Κόλο Κόλο Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Betsson (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα |

Ο’ΧΙΓΚΙΝΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα εναντίον της Μαγκαγιάνες με σκορ 1-2, στα πλαίσια της 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι φιλοξενούμενοι με τον Φλορές στο 5’, όμως ισοφαρίστηκαν από το αυτογκόλ του Μπεράρντο στο 43’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Πινέρο στο 45+3’.

Δεν ξεκίνησε με τον καλύτερο τρόπο το δεύτερο μισό της σεζόν, καθώς γνώρισε την ήττα από την ουραγό Μαγκαγιάνες. Κακή αμυντικά στο πρώτο ημίχρονο, δέχθηκε δύο γκολ και το μόνο που κατάφερε ήταν να βρει ένα γκολ λίγο πριν την ανάπαυλα.

Δύσκολο το πρόγραμμά της, καθώς βρίσκει μπροστά της την κάτοχο του τίτλου. Παρ’ όλα αυτά μπορεί να εκμεταλλευτεί το γεγονός πως είναι κουρασμένη από το ματς που έδωσε στην αρχή της εβδομάδας, φεύγοντας με θετικό αποτέλεσμα.