*4η αγωνιστική

*Under 2.5 τα 9/10 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΚΑΣΙΒΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 0-1 επί της Τζούμπιλο Ιβάτα, για το πρωτάθλημα. Βρήκε δίχτυα με τον Κόγκα στο 35ο λεπτό.

Η Κασίβα είναι η τρίτη από τις ομάδες που ισοβαθμούν στην κορυφή έπειτα από τις τρεις πρώτες αγωνιστικές, καθώς κέρδισε και την Τζούμπιλο Ιβάτα με 0-1, ζευγαρώνοντας τις νίκες μακριά από την έδρα της, έπειτα από μία ισοπαλία που είχε φέρει στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στο γήπεδό της!

Επιστρέφει στον “τόπο του εγκλήματος’, εκεί που έγινε η μοναδική γκέλα ως τώρα της σεζόν, έσω και με την μορφή της ισοπαλίας, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Αλλά δεν έχει δεχθεί γκολ στα δύο επόμενη παιχνίδια της.

Κασίβα Στατιστικά

*Under 2.5 τα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

*Under 2.5 τα έξι τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

ΝΑΓΚΟΓΙΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 από τη Νιγκάτα, για το πρωτάθλημα. Δέχθηκε το μοναδικό τέρμα στο 88ο λεπτό.

Η Ναγκόγια είναι η μία από τις δύο ομάδες που ακόμη όχι μόνο δεν έχει πάρει βαθμό, δεν έχει σκοράρει καν στα τρία πρώτα παιχνίδια της, με πιο πρόσφατο την ήττα με 1-0 εκτός έδρας από την Νιγκάτα. Βέβαια πλησίασε πολύ κοντά στο να πάρει τον πρώτο της βαθμό, δύο λεπτά ακόμη έπρεπε να αντέξει, αλλά δεν τα κατάφερε.

Αλλά είναι η μοναδική ομάδα που έχει 3/3 ήττες ως τώρα στο πρωτάθλημα, με αποτέλεσμα να είναι η ουραγός του βαθμολογικού πίνακα, η μόνη που δεν έχει πάρει ούτε βαθμό στο πρωτάθλημα.