*12η αγωνιστική

*Κεκλεισμένων των θυρών.

*2-3 γκολ ήρθαν οι τέσσερις πρόσφατες συναντήσεις των δύο ομάδων ανεξαρτήτως έδρας.

Καέν – Σατορού στο Pamestoixima.gr

ΚΑΕΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Σε άνοδο το τελευταίο διάστημα η Καέν, έδωσε συνέχεια στις επιτυχίες περνώντας νικηφόρα με 2-1 από την έδρα της Χάβρης. Παιχνίδι με λίγες φάσεις μπροστά στις εστίες, πήγε με το εις βάρος της σκορ στην ανάπαυλα, έδειξε βελτιωμένο πρόσωπο στο δεύτερο μέρος και μέσα σε δέκα λεπτά την ανατροπή πανηγυρίζοντας μια πολύ σημαντική νίκη.

Δεύτερη σερί νίκη για την Καέν, είχε προηγηθεί το εντός έδρας 2-1 κόντρα στη Νανσί, βρίσκεται σε καλή κατάσταση και με ρεκόρ 6-2-3 σκαρφάλωσε στην 3η θέση με 20 πόντους, στο -1 από την απευθείας άνοδο. Είναι αήττητη στα πέντε φετινά παιχνίδια στην έδρα της (4-1-0), στα τέσσερα εξ αυτών κράτησε ανέπαφη την εστία της. Εξέτισαν οι Βεμπέρ (Αμυντικός, 8, 0), Μπεκά Μπεκά (Αμυντικός, 4, 0).

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 2-1 κόντρα στη Χάβρη. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 45’, ισοφάρισε με τον Κουρ στο 76’, έκανε την ανατροπή με πέναλτι του Μπαμού στο 85’.

ΚΑΕΝ Στατιστικά

*G/G τα τρία τελευταία παιχνίδια της (δες το στο Pamestoixima.gr).

*Over 2.5 τα τρία τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στo Pamestoixima.gr | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΣΑΤΟΡΟΥ ΑΝΑΛΥΣΗ

Έβαλε “στοπ” στο σερί ηττών η Σατορού, η οποία έδειξε χαρακτήρα στα δύσκολα κερδίζοντας 2-1 τη Σοσό εντός έδρας. Πλήρωσε το κακό πρώτο ημίχρονο και έμεινε πίσω στο σκορ. Ανέβασε ρυθμούς στο δεύτερο μέρος και με αντεπίθεση στις καθυστερήσεις έκανε την ανατροπή με τον επιθετικό Σουνού, ο οποίος σκόραρε και τα δύο γκολ της ομάδας του.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Σατορού, είχαν προηγηθεί τέσσερα παιχνίδια που αγνοούσε το “τρίποντο” και με ρεκόρ 3-2-6 παραμένει στα χαμηλά στρώματα της βαθμολογίας, βγήκε από τις επικίνδυνες θέσεις και στο +1 από τις επικίνδυνες θέσεις. Αγνοεί τη νίκη στις τέσσερις πρόσφατες εξόδους της (0-1-3), στις εξ αυτών βρήκε δίχτυα. Εξέτισε ο Σανγκαντέ (Μέσος, 9, 0), παραμένει τραυματίας ο Αλαντύρ (Αμυντικός, 8, 0), έμεινε εκτός ο Μπουκαρί (Επιθετικός, 4, 0).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 2-1 κόντρα στη Σοσό. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 18’, ισοφάρισε με τον Σουνού στο 90’+1’, έκανε την ανατροπή με τον ίδιο ποδοσφαιριστή στο 90’+3’.