Interwetten: Χολστάιν Κίελ – Σαν Πάουλι με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 21η αγωνιστική της 2. Bundesliga, η Χολστάιν Κίελ υποδέχεται τη Σαν Πάουλι (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Χολστάιν Κίελ – Σαν Πάουλι στην Interwetten

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Χολστάιν Κίελ, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Όλε Βέρνερ φιλοξενήθηκε από την Καρλσρούη, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-2. Ο Ρίσε στο 26′ έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του, με τον Πόρατ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα, πέντε λεπτά αργότερα. Στα εννέα από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Δυο νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “τρίποντο” στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι, μετά και την ήττα από τη Γκρόιτερ Φιρθ (3-0 εκτός), η Σαν Πάουλι δεν κατάφερε να πανηγυρίσει τη νίκη. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιους Λούχουκαϊ υποδέχθηκε τη Στουτγκάρδη, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Φέρμαν στο 56′, εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, εννέα λεπτά πριν το φινάλε. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.