Interwetten: Τότεναμ – Λειψία με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για τη φάση των “16” στο Champions League, η Τότεναμ υποδέχεται τη Λειψία (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Τότεναμ – Λειψία στην Interwetten

Από ένα αήττητο σερί επτά αναμετρήσεων προέρχεται η Τότεναμ, στο οποίο και μετράει πέντε νίκες και δυο ισοπαλίες, σε όλες τις διοργανώσεις. Την Κυριακή, η ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο φιλοξενήθηκε από την Άστον Βίλα, για την Premier League, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 2-3. Παρότι βρέθηκε πίσω με το αυτογκόλ στο 9′, έκανε προσωρινά την ανατροπή με τα τέρματα των Αλντερβάιρελντ (27′) και Σον (45’+2), για να δεχθεί εκ νέου την ισοφάριση στο 53′. Εν τέλει το τέρμα του Σον στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων της χάρισε και το “τρίποντο”. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Goal/Goal. Δώδεκα νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, επικρατώντας στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Λειψία, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και δυο ήττες. Το Σάββατο, η ομάδα του Γιούλιαν Νάγκελσμαν υποδέχθηκε τη Βέρντερ Βρέμης, για τη Bundesliga, της οποίας και επικράτησε με 3-0. Προηγήθηκε με τον Κλόστερμαν στο 17′, διπλασίασε τα τέρματά της με τον Σικ στο 39′, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Μουκιέλε στο 46ο λεπτό. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Έντεκα νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, αγνοώντας το διπλό στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (0-2-2).

Στην Interwetten και την interwetten mobile μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.