Interwetten: Τορίνο – Τζένοα με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 33η αγωνιστική στη Serie A, η Τορίνο υποδέχεται τη Τζένοα (20:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Τορίνο – Τζένοα στην Interwetten

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Τζένοα, μετά και τη νίκη επί της Μπρέσια (3-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μορένο Λονγκό φιλοξενήθηκε από την Ίντερ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 3-1. Παρότι προηγήθηκε στο 17ο λεπτό με το τέρμα του Μπελότι, δέχθηκε την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο (48′, 51′, 61′). Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Έξι νίκες, τρεις ισοπαλίες και επτά ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Τη νίκη πανηγύρισε και πάλι η Τζένοα, μετά από πέντε αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Νταβίντε Νικόλα υποδέχθηκε τη Σπαλ, της οποίας επικράτησε με 2-0. Τα τέρματα που σημείωσαν οι Πάντεφ (24′) και Σένε (54′), της χάρισαν και το “τρίποντο”. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Goal/Goal και Over 2.5. Δυο νίκες, οκτώ ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.