Interwetten: Στουτγκάρδη – Μπίλεφελντ με πολλές αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten logo

Στην 2.Bundeliga, η Στουτγκάρδη υποδέχεται την Αρμίνια Μπίλεφελντ σήμερα (21:30). Η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος από στοιχηματικές αγορές!

Η Στουτγκάρδη έχει θέσει ως μεγάλο στόχο φέτος, την άνοδο στη μεγάλη κατηγορία. Μέχρι στιγμής τα πηγαίνει καλά, με εξαίρεση κάποια μικρά… λαθάκια. Εξαιτίας αυτών, έχει μείνει έξι πόντους πίσω από την κορυφή. Επίσης, το Αμβούργο την έπιασε στη βαθμολογία, στους 44 πόντους. Όμως, η Στουτγκάρδη έχει την ευκαιρία να ανέβει ξανά στην προνομιούχο δεύτερη θέση. Οκτώ αγωνιστικές είχε παραμείνει αήττητη η ομάδα του Ματαράτσο, μέχρι να χάσει στο γήπεδο της Γκρόιτερ Φιρτ, με 2-0. Περιθώρια για απώλειες αρχίζουν να μην υπάρχουν, ειδικά εντός έδρας. Οι γηπεδούχοι λοιπόν, θα τα δώσουν όλα στο σημερινό ντέρμπι κορυφής για να κάνουν μεγάλο βήμα ανόδου.

Στουτγκάρδη – Μπίλεφελντ στην Interwetten

Στην αντίπερα όχθη, η Αρμίνια Μπίλεφελντ απολαμβάνει δίκαια τη μοναξιά της κορυφής. Έχει μαζέψει 60 πόντους και φιγουράρει ως το πρώτο φαβορί για την άνοδο στην Bundesliga. Οι γηπεδούχοι προέρχονται από τέσσερις συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα. Τελευταία, ήταν αυτή απέναντι στην Βέχεν, με 1-0. Το γκολ πέτυχε ο Κλος, που έχει 16 τέρματα και αποτελεί τον πρώτο σκόρερ της κατηγορίας. Πολύ σκληρή η ομάδα του Νοϊχάους, έχει ηττηθεί μόλις μια φορά στις 16 τελευταίες αγωνιστικές. Να σημειωθεί, πως έχει να κερδίσει στην έδρα της Στουτγκάρδης από το μακρινό 1982! Στον πρώτο γύρο βέβαια, η Αρμίνια Μπίλεφελντ είχε ηττηθεί με 0-1 από τη σημερινή της αντίπαλο.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε όλα τα κύρια στοιχήματα για το παιχνίδι, αλλά και μεγάλη γκάμα εναλλακτικών επιλογών. Για παράδειγμα, το Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό, Αγορές Ημιχρόνου, Ασιατικά Χάντικαπ, Κόρνερ, Κάρτες και Σκόρερ, μεταξύ άλλων. Φυσικά, το παιχνίδι θα προσφερθεί και για live στοιχηματισμό, με εξίσου μεγάλη γκάμα αγορών.