Interwetten: Σοσιεδάδ – Μιραντές με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την ημιτελική φάση του Copa del Rey, η Ρεάλ Σοσιεδάδ υποδέχεται τη Μιραντές (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μιραντές στην Interwetten

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Ρεάλ Σοσιεδάδ, μετά και από εκείνη επί της Ρεάλ Μαδρίτης (3-4 εκτός), για το κύπελλο. Την Κυριακή, η ομάδα του Ιμανόλ Αλγουαθίλ υποδέχθηκε την Αθλέτικ Μπιλμπάο, στο μεταξύ τους ντέρμπι των Βάσκων για τη La Liga, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Οι Πορτού (65′) και Ισάκ (83′) σημείωσαν τα τέρματα της, παρότι είχε δεχθεί προσωρινά την ισοφάριση στο 71ο λεπτό. Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Οκτώ νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, έχοντας επικρατήσει στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αήττητη παραμένει εδώ και δώδεκα αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις η Μιραντές, μετρώντας επτά νίκες και πέντε ισοπαλίες. Την Κυριακή, η ομάδα του Άντονι Ιραόλα φιλοξενήθηκε από τη Σπόρτινγκ Χιχόν, για τη Segunda Division, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Βρέθηκε πίσω στο έβδομο λεπτό, έκανε προσωρινά την ανατροπή με τα τέρματα των Μαρανάο (πεν. 13′) και Χοακίν Μουνιόθ (74′), για να δεχθεί την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα στο 79′. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Πέντε νίκες, πέντε ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στις έξι πιο πρόσφατες εξόδους της (3-3-0).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.