Interwetten: Σοσιεδάδ – Γρανάδα με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 35η αγωνιστική στη La Liga, η Σοσιεδάδ υποδέχεται τη Γρανάδα (20:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Σοσιεδάδ – Γρανάδα στην Interwetten

Αήττητη παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Σοσιεδάδ, μετά και τη νίκη επί της Εσπανιόλ (2-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ιμανόλ Αλγουασίλ φιλοξενήθηκε από τη Λεβάντε, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο 12′ με τον Ισάκ, τέσσερα λεπτά αργότερα δέχθηκε την ισοφάριση, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα επτά από τα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε 2-3 Goals. Εννέα νίκες, τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Γρανάδα έμεινε αήττητη για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι, μετά και τη νίκη επί της Αλαβές (0-2 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντιέγκο Μαρτίνεθ υποδέχθηκε τη Βαλένθια, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Προηγήθηκε με το πέναλτι του Φερνάντεθ στο 61′, δέχθηκε την ανατροπή (63′, 68′), για να φτάσει στην ισοφάριση με τον Φέντε Βίκο, τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε. Στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal και Under 2.5. Τέσσερις νίκες, πέντε ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.