Interwetten: Σεβίλλη – Βαγιαδολίδ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 32η αγωνιστική στη La Liga, η Σεβίλλη υποδέχεται τη Βαγιαδολίδ (23:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Σεβίλλη – Βαγιαδολίδ στην Interwetten

Αήττητη παραμένει εδώ και οκτώ αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Σεβίλλη, όπου και μετράει τρεις νίκες και πέντε ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζουλιέν Λοπετέγκι φιλοξενήθηκε από τη Βιγιαρεάλ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Παρότι βρέθηκε δυο φορές πίσω στο σκορ (18′, 45’+4), έφτασε ισάριθμες φορές στην ισοφάριση με τα τέρματα των Εσκουδέρο (39′) και Μουνίρ (63′). Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Επτά νίκες, έξι ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Βαγιαδολίδ, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σέρχιο Γκονθάλεθ υποδέχθηκε τη Χετάφε, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 41′, κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με το πέναλτι του Ουνάλ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου. Στα τρία τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.