Interwetten: Σαμπντόρια – Τζένοα με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 35η αγωνιστική στη Serie A, η Σαμπντόρια υποδέχεται τη Τζένοα (22:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Σαμπντόρια – Τζένοα στην Interwetten

Από την τρίτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Σαμπντόρια, μετά και από εκείνες κόντρα σε Ουντινέζε (1-3 εκτός) και Κάλιαρι (3-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κλαούντιο Ρανιέρι φιλοξενήθηκε από την Πάρμα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 2-3. Βρέθηκε πίσω με 2-0 (18′, αυτ. 40′), για να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Σαμπό (47′), Κουαλιαρέλα (69′) και Μπονατσόλι (78′). Στα δώδεκα από τα 13 τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και επτά ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Τζένοα, μετά και την ήττα στην έδρα της Τορίνο (3-0). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Νταβίντε Νίκολα υποδέχθηκε τη Λέτσε, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Προηγήθηκε με τον Σανάμπρια στο έβδομο λεπτό, δέχθηκε την ισοφάριση με τη συμπλήρωση μιας ώρας, για να επικρατήσει με αυτογκόλ του Γκάμπριελ, εννέα λεπτά πριν το φινάλε. Στα δέκα από τα έντεκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Δυο νίκες, οκτώ ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.