Interwetten: Σάλκε – Μπάγερν Μονάχου με πολλές αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten logo

Ματσάρα στη Veltins Arena με τη Σάλκε να υποδέχεται τη Μπάγερν Μονάχου, στο Κύπελλο Γερμανίας. Η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος από στοιχηματικές αγορές!

Ίσως την χειρότερη περίοδό της από την αρχή της χρονιάς διανύει η Σάλκε. Οι γηπεδούχοι αγνοούν τη νίκη στην Bundesliga εδώ και έξι αγώνες! Προέρχεται από ήττα με 3-0 από την Κολωνία, σε ένα ματς που επιβεβαίωσε ότι δεν είναι καθόλου καλά. Πάντως, το κύπελλο αποτελεί στόχο για τους «βασιλικούς μπλε», ειδικά από τη στιγμή που έφτασαν στα προημιτελικά. Έχουν πολύ δύσκολη αποστολή σήμερα, απέναντι σε μια Μπάγερν που έχει πάρει φόρα και δεν σταματάει πουθενά. Με τη βοήθεια του κόσμου τους όμως, οι γηπεδούχοι φιλοδοξούν να γυρίσουν τον διακόπτη και να πάρουν αυτή τη νίκη, που θα αλλάξει όλο το μομέντουμ.

Σάλκε – Μπάγερν Μονάχου στην Interwetten

Στην αντίπερα όχθη, η Μπάγερν Μονάχου έχει πάρει… μπρος για τα καλά. Η ομάδα του Φλικ δεν έχει χάσει σε κανέναν από τα 13 τελευταία παιχνίδια της. Εκτός έδρας, τα πάει περίφημα, με έξι νίκες στα ισάριθμα πιο πρόσφατα ματς που έδωσε. Μάλιστα, σε αυτές τις αναμετρήσεις πέτυχε 23 γκολ! Ενδεικτικό της κατάστασής της, ήταν το φοβερό 0-6 επί της Χοφενχάιμ για την Bundesliga. Οι «Βαυαροί» απολαμβάνουν τη μοναξιά της κορυφής στο γερμανικό πρωτάθλημα. Στο Τσάμπιονς Λιγκ, διέλυσαν με 0-3 την Τσέλσι και πήραν μεγάλο προβάδισμα για την πρόκριση στα προημιτελικά. Τώρα, για να… δέσει το γλυκό, απομένει και η πρόκριση επί της Σάλκε για το κύπελλο.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε όλα τα κύρια στοιχήματα για το παιχνίδι, αλλά και μεγάλη γκάμα εναλλακτικών επιλογών. Για παράδειγμα, το Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό, Αγορές Ημιχρόνου, Ασιατικά Χάντικαπ, Κόρνερ, Κάρτες και Σκόρερ, μεταξύ άλλων. Φυσικά, το παιχνίδι θα προσφερθεί και για live στοιχηματισμό, με εξίσου μεγάλη γκάμα αγορών.