Interwetten: Ρόζενμποργκ – Σάρπσμποργκ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 21:30, η Ρόζενμποργκ υποδέχεται τη Σάρπσμποργκ για την 13η αγωνιστική της Eliteserien και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ρόζενμποργκ – Σάρπσμποργκ στην Interwetten

Η άλλοτε κυρίαρχος του νορβηγικού ποδοσφαίρου Ρόζενμποργκ φαίνεται πως θα μείνει και φέτος πολύ μακριά από τη διεκδίκηση του τίτλου. Πέρσι τερμάτισε στο -16 από τη Μόλντε και φέτος, μετά από 12 αγώνες είναι ήδη στο -16 από την πρωτοπόρο Μπόντο/Γκλιμτ! 5-3-4 το ρεκόρ της με συντελεστή τερμάτων 17-10. Προέρχεται από 2/3 ήττες, την περασμένη Κυριακή λύγισε στην έδρα της Οντ με 2-1. Βρέθηκε 2-0 πίσω στο σκορ από το 55ο λεπτό και το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει στο 67ο λεπτό με τον Χόλσε. Παραγωγική εντός έδρας, πέτυχε 11 γκολ σε 6 αγώνες φέτος.

Η Σάρπσμποργκ πήρε μεγάλη βαθμολογική ανάσα και ψυχολογία την περασμένη Κυριακή με το εμφατικό 4-0 επί της ουραγού Άαλεσουντ. Πλέον κατατάσσεται 11η με 14 πόντους, στο +5 από την επικίνδυνη ζώνη και έχει δεχθεί μόλις μία ήττα στα 7 τελευταία παιχνίδια, στα οποία δέχθηκε γκολ μόνο στα δύο! 1-1-3 το εκτός έδρας ρεκόρ της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.