Interwetten: Ράγιο Βαγιεκάνο – Λούγο με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 23η αγωνιστική της Segunda División, η Ράγιο Βαγιεκάνο υποδέχεται τη Λούγο (21:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ράγιο Βαγιεκάνο – Λούγο στην Interwetten

Αήττητη εδώ και τρεις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Ράγιο Βαγιεκάνο, έχοντας απολογισμό δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πάκο Χέμεθ φιλοξένησε τη Χιρόνα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Κατένα στο 29ο λεπτό, ήταν και αυτό που της χάρισε το “τρίποντο. Στα τρία τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας μια φορά στα τέσσερα πιο πρόσφατα της (1-1-2).

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και επτά αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Λούγο, έχοντας απολογισμό τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κούρο Τόρες φιλοξένησε την Αλμερία, από την οποία και ηττήθηκε με το βαρύ 0-4. Δέχθηκε από δυο τέρματα στο κάθε ημίχρονο (11′, 42′, 60′, 67′), χωρίς να βγάλει αντίδραση σε κανένα σημείο. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Μια νίκη, έξι ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της (0-1-2).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.