Interwetten: Περούτζια – Τραπάνι με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 37η αγωνιστική στη Serie B, η Περούτζια υποδέχεται την Τραπάνι (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Περούτζια – Τραπάνι στην Interwetten

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Περούτζια, μετά από έξι αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μάσιμο Όντο φιλοξενήθηκε από τη Βίρτους Εντέλα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-2. Προηγήθηκε με τον Ιεμέλο στο 35′ και οκτώ λεπτά αργότερα, ο Μπουναϊούτο διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Στα τέσσερα από τα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε 2-3 Goals. Επτά νίκες, πέντε ισοπαλίες και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Τραπάνι επέστρεψε στις νίκες, μετά και την ήττα με 3-2 στην έδρα της Πίζα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φαμπρίτσιο Καστόρι υποδέχθηκε την Πεσκάρα, κόντρα στην οποία επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Λουπερίνι στο 13ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Δυο νίκες, επτά ισοπαλίες και εννέα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.