Interwetten: Παλμέιρας – Σάντος με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την πέμπτη αγωνιστική του Brasileirao Serie A, η Παλμέιρας υποδέχεται τη Σάντος (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Παλμέιρας – Σάντος στην Interwetten

Αήττητη παραμένει στο φετινό πρωτάθλημα η Παλμέιρας, όπου και μετράει μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βαντερλέι Λουξεμπούργκο φιλοξενήθηκε από την Ατλέτικο Παραναένσε, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Ράφαελ Βέιγκα στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, έκρινε και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Under 2.5.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται από την πλευρά της η Σάντος, μετά και από εκείνη κόντρα στην Ατλέτικο Παραναένσε (3-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κούκα φιλοξενήθηκε από τη Σπορτ Ρεσίφε, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Μαρίνιο στο 76ο λεπτό, έκρινε και την αναμέτρηση. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Under 2.5.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.