Interwetten: Ντόρτμουντ – Μάιντζ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 32η αγωνιστική στη Bundesliga, η Ντόρτμουντ υποδέχεται τη Μάιντζ (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ντόρτμουντ – Μάιντζ στην Interwetten

Από την τρίτη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Ντόρτμουντ, μετά και από εκείνες κόντρα σε Πάντερμπορν (1-6 εκτός) και Χέρτα Βερολίνου (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Λουσιάν Φαβρ φιλοξενήθηκε από τη Φορτούνα Ντίσελντορφ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Χόλαντ, στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων, ήταν αυτό που έκρινε και την αναμέτρηση. Στα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε No Goal. Έντεκα νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Μάιντζ, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Άιντραχτ Φρανκφούρτης (0-2 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ακίμ Μπάιερλορτσερ υποδέχθηκε την Άουγκσμπουργκ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο πρώτο μόλις λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.