Interwetten: Ντιναμό Μπρεστ – Σλάβια Μόζιρ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την τρίτη αγωνιστική της Vysshaya Liga, η Ντιναμό Μπρεστ υποδέχεται τη Σλάβια Μόζιρ (19:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ντιναμό Μπρεστ – Σλάβια Μόζιρ στην Interwetten

Αήττητη παραμένει μετά και τις δυο πρώτες αναμετρήσεις του πρωταθλήματος η Ντιναμό Μπρεστ. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σεργκέι Κόβαλτσουκ φιλοξενήθηκε από την Σλατσκ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Μιλέφσκι στο 19ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Είχε προηγηθεί η ισοπαλία της πρεμιέρας με τη Σμολέβιτσι (1-1 εκτός). Στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια της στη διοργάνωση, σημειώθηκε Under 2.5.

Την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε από την πλευρά της η Σλάβια Μόζιρ. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μιχαήλ Μαρτίνοβιτς υποδέχθηκε τη ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ, της οποίας επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω από το 10ο λεπτό, κατάφερε εν τέλει να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα του Μέλνικοφ (32′, 48′). Είχε προηγηθεί η ήττα της πρεμιέρας από τη Σλατσκ (3-1 εκτός). Στα πέντε από τα επτά τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.