Interwetten: Ντεπορτίβο Οκοτάλ – Βάλτερ Φερέτι με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για τη 16η αγωνιστική της Primera Division στη Νικαράγουα, η Ντεπορτίβο Οκοτάλ υποδέχεται τη Βάλτερ Φερέτι (01:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ντεπορτίβο Οκοτάλ – Βάλτερ Φερέτι στην Interwetten

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Ντεπορτίβο Οκοτάλ, μετρώντας μια ισοπαλία και πέντε ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ρεϊνάλδο Κλαβασκίν φιλοξενήθηκε από τη Μανάγκουα, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-1. Βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (22′, πεν. 58′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το τέρμα του Αμάγια, στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε 2-3 Goal. Δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα προέρχεται η Βάλτερ Φερέτι, μετά και από εκείνη επί της Ρεάλ Εστέλι (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χένρι Ουρμπίνα υποδέχηκε τη Ρεάλ Μαντρίζ, την οποία και συνέτριψε με το εντυπωσιακό 4-0. Τα τέρματα των Μουνιόθ (3′), Νίνιο (8′), Γκαρσία (69′) και Βιγιαλπάνδο (83′) ήταν και αυτά που χάρισαν τους τρεις βαθμούς στην ομάδα τους. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.