Interwetten: Μπόχουμ – Στουτγκάρδη με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 22η αγωνιστική της 2. Bundesliga, η Μπόχουμ υποδέχεται τη Στουτγκάρδη (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μπόχουμ – Στουτγκάρδη στην Interwetten

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Μπόχουμ, μετά από τρεις διαδοχικές ήττες που υπέστη από Ρέγκενσμπουργκ (2-3 εντός), Μπίλεφελντ (2-0 εκτός) και Αμβούργο (1-3 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τόμας Ράις φιλοξενήθηκε από τη Βισμπάντεν, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Τσόλερ στο 39ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα από τα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Τρεις νίκες, έξι ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της.

Από ένα αήττητο σερί έξι αναμετρήσεων προέρχεται η Στουτγκάρδη, μετρώντας τρεις νίκες και ισάριθμες ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πελεγκρίνο Ματαράτσο υποδέχθηκε την Άουε, της οποίας και επικράτησε με 3-0. Ο Ντίνταβι έδωσε προβάδισμα δυο τερμάτων στην ομάδα του, στο 34ο και στο 42ο λεπτό, με τον Μάριο Γκόμεζ να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 90′. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Δυο νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις έξι πιο πρόσφατες εξόδους της (0-3-3).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.