Interwetten: Μπόχουμ – Αμβούργο με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 20η αγωνιστική της 2. Bundesliga, η Μπόχουμ υποδέχεται τo Αμβούργο (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μπόχουμ – Αμβούργο στην Interwetten

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα προέρχεται στο πρωτάθλημα η Μπόχουμ, μετά και από εκείνη κόντρα στη Ρέγκενσμπουργκ (2-3 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τόμας Ράις φιλοξενήθηκε από την Αρμίνια Μπίλεφελντ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο 27′, έμεινε με παίκτη λιγότερο στο 84ο λεπτό, όταν και αποβλήθηκε ο Ρίμαν, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα στις καθυστερήσεις, για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Τρεις νίκες, έξι ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στο πιο πρόσφατο αντίστοιχο ματς.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για το Αμβούργο, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντίτερ Χέκινγκ υποδέχθηκε τη Νυρεμβέργη, της οποίας και επικράτησε με 4-1. Οι Γιάτα (17′) και Χίντερσερ (πεν. 28′) έδωσαν σαφές προβάδισμα στην ομάδα τους, που παρότι δέχθηκε προσωρινά τη μειώση του σκορ (51′), στην πορεία βρήκε ακόμη δυο φορές δίχτυα, με τους Κίτελ (πεν. 67′) και Γιουνγκ (82′). Στα τρία τελευταία του παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Δυο νίκες, έξι ισοπαλίες και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις οκτώ πιο πρόσφατες εξόδους του (0-6-2).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.