Interwetten: Μπελσίνα – Γκοροντέγια με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την τρίτη αγωνιστική της Vysshaya Liga, η Μπελσίνα υποδέχεται τη Γκοροντέγια (17:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μπελσίνα – Γκοροντέγια στην Interwetten

Άποντη παραμένει μετά και τις δυο πρώτες αναμετρήσεις του πρωταθλήματος η Μπελσίνα. Για την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Έντουαρντ Γκραντομπόεφ φιλοξενήθηκε από την Τορπέντο Μπελάζ, από την οποία και ηττήθηκε με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 50ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Είχε προηγηθεί η ήττα της πρεμιέρας από τη Μινσκ (1-3 εντός). Στα εννέα από τα δέκα τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal.

Όπως η σημερινή της αντίπαλος, έτσι και η Γκοροντέγια δεν έχει πανηγυρίσει ακόμη κάποιο βαθμό στο φετινό πρωτάθλημα. Για την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Όλεγκ Ραντούσκο υποδέχθηκε τη Σαχτιόρ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 56′, για να δεχθεί και ένα δεύτερο τέρμα στο 89ο λεπτό, για το τελικό αποτέλεσμα. Είχε προηγηθεί η ήττα της πρεμιέρας από τη Βίτεμπσκ (1-0 εκτός). Στα επτά από τα οκτώ τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.