Interwetten: Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 15η αγωνιστική της Ligue 1, η Μονακό υποδέχεται την Παρί Σεν Ζερμέν (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν στην Interwetten

Αήττητη παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις η Μονακό, μετρώντας δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την Κυριακή, η ομάδα του Λεονάρντο Ζαρντίμ φιλοξενήθηκε από την Παρί Σεν Ζερμέν, για τη Ligue 1, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 3-3. Βρέθηκε πίσω στο τρίτο λεπτό, έκανε την ανατροπή με τους Ζέλσον Μαρτίνς (7′) και Μπεν Γεντέρ (13′), για να βρεθεί ξανά πίσω με 3-2 (24′, 42′), πριν ισοφαρίσει με τον Σλιμανί στο 70′ για το τελικό αποτέλεσμα. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Οκτώ νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, έχοντας επικρατήσει στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Από ένα αήττητο σερί 13 αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται από την πλευρά της και η Παρί Σεν Ζερμέν, μετρώντας έντεκα νίκες και δυο ισοπαλίες. Την Κυριακή, η ομάδα του Τόμας Τούχελ υποδέχθηκε τη Μονακό, για τη Ligue 1, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 3-3. Προηγήθηκε στο τρίτο λεπτό με τον Νεϊμάρ, για να βρεθεί πίσω με 1-2 (7′, 13′) και να κάνει προσωρινά την ανατροπή με τους Μπαλό (αυτ. 24′) και Νεϊμάρ (πεν. 42′), πριν δεχθεί την ισοφάριση στο 70′ για το τελικό αποτέλεσμα. Στα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Έντεκα νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, έχοντας επικρατήσει στις τέσσερις τελευταίες εξόδους της.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.