Interwetten: Μινσκ – Ντιναμό Μινσκ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για τη δεύτερη αγωνιστική της Vysshaya Liga, η Μινσκ υποδέχεται τη Ντιναμό Μινσκ (16:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Μινσκ – Ντιναμό Μινσκ στην Interwetten

Με νίκη ξεκίνησε την πορεία της στο φετινό πρωτάθλημα η Μινσκ. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αντρέι Ραζίν φιλοξενήθηκε από τη Μπελσίνα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-3. Βρέθηκε πίσω στο έβδομο λεπτό, για να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Βασίλιεφ (πεν. 50′), Κβασχίνσκι (55′) και Ράιζουκ (74′). Στα πέντε από τα έξι τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε Under 2.5. Επικράτησε στα πέντε από τα έξι πιο πρόσφατα εντός της στη διοργάνωση, έχοντας και μια ήττα.

Σε αντίθεση με την αποψινή της αντίπαλο, η Ντιναμό Μινσκ ξεκίνησε με ήττα τη δική της πορεία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σεργκέι Γκουρένκο υποδέχθηκε τη Ρουχ Μπρεστ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα του Κοβτούν στο 26ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Παραμένει χωρίς διπλό στα πέντε πιο πρόσφατα εκτός της στη διοργάνωση, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.