Interwetten: Κολωνία – Λειψία με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 29η αγωνιστική στη Bundesliga, η Κολωνία υποδέχεται τη Λειψία (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Κολωνία – Λειψία στην Interwetten

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Κολωνία, όπου και μετράει δυο ισοπαλίες και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μάρκους Γκίσντολ φιλοξενήθηκε από τη Χόφενχαϊμ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 3-1. Βρέθηκε πίσω με τρία τέρματα (11′, 46′, 48′), για να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα με το τέρμα του Κάιντς, στο 60ο λεπτό. Στα έντεκα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από ένα αήττητο σερί εννέα αναμετρήσεων προέρχεται από την πλευρά της η Λειψία, όπου και μετράει τρεις νίκες και έξι ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Γιούλιαν Νάγκελσμαν υποδέχθηκε τη Χέρτα Βερολίνου, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 2-2. Βρέθηκε πίσω στο ένατο λεπτό, και παρότι έκανε προσωρινά την ανατροπή με τα τέρματα των Κλόστερμαν (24′) και Σικ (68′), δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, με πέναλτι στο 82ο λεπτό. Στα έξι από τα εννέα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Επτά νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.