Interwetten: Ιταλία – Ισπανία με κορυφαίες αγορές (06/07)

Ανανεώθηκε:
interwetten logo 2019

Ιταλία και Ισπανία διεκδικούν μια θέση στον τελικό του Euro στις 22:00 και η Interwetten διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές!

Ιταλία – Ισπανία στην Interwetten

Η Ιταλία είναι η ομάδα που έχει κλέψει τις εντυπώσεις στη φετινή διοργάνωση. Μετά από τις δυνατές της εμφανίσεις στη φάση των ομίλων, απέκλεισε την Αυστρία στην παράταση με 2-1 (κανονική διάρκεια 0-0). Και την ίδια τύχη είχε και το Βέλγιο απέναντί της στους προημιτελικούς (1-2). H “σκουάντρα ατζούρα” παίζει ελκυστικό ποδόσφαιρο, με γρήγορη κυκλοφορία της μπάλας, πρέσινγκ ψηλά και φυσικά σκοράροντας γκολ!

Καρδιοχτύπησε η Ισπανία, αλλά έδειξε πως έχει μέταλλο! Στη φάση των ομίλων εξασφάλισε την πρόκριση στο τελικό της ματς με μια άκρως αποδοτική εμφάνιση κόντρα στη Σλοβακία (0-5). Στους “16”, η Κροατία της έβαλε δύσκολα με το 3-3 στην κανονική διάρκεια, αλλά το τελικό σκορ στην παράταση έγινε 3-5 υπέρ της. Ακολούθησε η Ελβετία, σε ματς το οποίο οδηγήθηκε στα πέναλτι (1-1 στο 90λεπτο), όπου τα τρία που πέτυχε ήταν αρκετά για να τη στείλουν στα ημιτελικά.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, το προβάδισμα για να κερδίσει έχει η Ιταλία, με τον άσο να εντοπίζεται στο 2.40. Η ισοπαλία προσφέρεται στο 3.10 και το διπλό της Ισπανίας στο 3.20. Για την πρόκριση, η Ιταλία είναι στο 1.65 και η Ισπανία στο 2.20.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.