Interwetten: Ισλόχ – Σλατσκ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την τρίτη αγωνιστική της Vysshaya Liga, η Ισλόχ υποδέχεται τη Σλατσκ (18:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Ισλόχ – Σλατσκ στην Interwetten

Tο απόλυτο μετά τις δυο πρώτες αναμετρήσεις του πρωταθλήματος η Ισλόχ. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βιτάλι Ζουκόφσκι υποδέχθηκε τη Σμολεβίτσι, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Γιανσάνε στο ένατο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Είχε προηγηθεί η νίκη της πρεμιέρας επί της Νέμαν Γκρόντνο (1-0 εντός). Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της στη διοργάνωση, σημειώθηκε Under 2.5.

Την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε από την πλευρά της η Σλατσκ. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βιτάλι Παβλόβ υποδέχθηκε τη Ντιναμό Μπρεστ, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε στο 19ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Είχε προηγηθεί η νίκη της πρεμιέρας επί της Σλάβια (3-1 ενός). Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στη διοργάνωση, σημειώθηκε Over 2.5.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.