Interwetten: Γρανάδα – Αθλέτικ Μπιλμπάο με πολλές αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten logo

Δεύτερος ημιτελικός ανάμεσα σε Γρανάδα και Αθλέτικ Μπιλμπάο σήμερα (22:00), στο Κύπελλο Ισπανίας. Η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος από στοιχηματικές αγορές!

Η Γρανάδα πραγματοποίησε ένα εκρηκτικό ξεκίνημα στη La Liga και φαινόταν ότι θα διεκδικήσει ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο. Παρόλα αυτά, έκανε αγωνιστική «κοιλιά» στη συνέχεια και έμεινε λίγο πίσω. Τώρα, απέχει έξι πόντους από την εξάδα και δύσκολα θα μπει σε αυτήν. Ωστόσο, είναι αποφασισμένη να παλέψει μέχρι τέλους για να πετύχει το στόχο της. Στο πιο πρόσφατο ματς που έδωσε, αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα με τη Θέλτα, εντός έδρας. Αν και ήταν καλύτερη, η Γρανάδα δεν αξιοποίησε τις ευκαιρίες της και κόλλησε στο 0-0. Τώρα, εστιάζει στο σημερινό μεγάλο ματς. Έχασε με 1-0 στο «Σαν Μαμές» και έχει περιθώρια για την ανατροπή. Το έργο της δεν είναι εύκολο, ειδικά χωρίς τον Σολδάδο.

Γρανάδα – Αθλέτικ Μπιλμπάο στην Interwetten

Η Αθλέτικ Μπιλμπάο με τη σειρά της, έχει κερδίσει τη Γρανάδα και τις δύο φορές που τη συνάντησε φέτος. Πρώτα, εντός έδρας για το πρωτάθλημα, με 2-0.  Στη συνέχεια, για τον πρώτο ημιτελικό του κυπέλλου, με 1-0. Είναι η πρώτη φορά απόψε, που οι Βάσκοι θα παίξουν εκτός έδρας με την αντίπαλό τους. Παρουσιάζει ενδιαφέρον λοιπόν το πώς θα αγωνιστούν. Έχουν το πάνω χέρι για την πρόκριση. Κράτησαν το μηδέν στο γήπεδό τους και πέτυχαν και ένα γκολ. Προέρχονται από τη νίκη με 1-0 επί της Βιγιαρεάλ για το πρωτάθλημα, και έχουν καλή ψυχολογία. Οι φιλοξενούμενοι, θα επιδιώξουν να τελειώσουν τη δουλειά σήμερα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε όλα τα κύρια στοιχήματα για το παιχνίδι, αλλά και μεγάλη γκάμα εναλλακτικών επιλογών. Για παράδειγμα, το Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό, Αγορές Ημιχρόνου, Ασιατικά Χάντικαπ, Κόρνερ, Κάρτες και Σκόρερ, μεταξύ άλλων. Φυσικά, το παιχνίδι θα προσφερθεί και για live στοιχηματισμό, με εξίσου μεγάλη γκάμα αγορών.