Interwetten: Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ με πολλές αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten logo

Μεγάλο ματς σήμερα (19:30) στη Bundesliga, με την Γκλάντμπαχ να υποδέχεται τη Ντόρτμουντ. Η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος από στοιχηματικές αγορές!

Η Γκλάντμπαχ δείχνει να βρίσκει ξανά τον καλό της εαυτό, μετά από μια μικρή αγωνιστική «κοιλιά» που πραγματοποίησε πριν λίγο καιρό. Οι γηπεδούχοι πήραν σπουδαία νίκη επί της Άουγκσμπουργκ την προηγούμενη αγωνιστική, με 2-3. Φοβερό ματς, όπως δείχνει και το σκορ. Η ομάδα του Μάρκο Ρόζε είναι απολαυστική από τη μέση και μπροστά. Στα μετόπισθεν όμως, έχει προβλήματα. Αυτό φαίνεται και από το γεγονός ότι δέχτηκε τουλάχιστον ένα γκολ στα οκτώ τελευταία παιχνίδια της. Έχει συγκεντρώσει 46 πόντους και βρίσκεται στην τέταρτη θέση της κατάταξης. Δεν έχει εξασφαλίσει τη θέση της στην τετράδα, αλλά είναι και μόλις στο -6 από την πρώτη Μπάγερν. Μετράει πέντε συνεχόμενους αγώνες αήττητη.

Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ στην Interwetten

Η Ντόρτμουντ με τη σειρά της, είναι στην τρίτη θέση, έχοντας δύο πόντους παραπάνω (48) από την Γκλάντμπαχ. Οι «κιτρινόμαυροι» έχουν φτάσει τις τέσσερις σερί νίκες σε όλες τις διοργανώσεις. Μάλιστα, στα δύο πιο πρόσφατα ματς δεν δέχτηκαν γκολ. Ήταν… συντηρητική στις δύο τελευταίες νίκες της η Ντόρτμουντ. Ειδικότερα, κέρδισε 0-2 τη Βέρντερ Βρέμης και 1-0 τη Φράιμπουργκ. Διατηρείται στο -4 από την κορυφή, έχει δύσκολο πρόγραμμα αλλά ευελπιστεί να μείνει κοντά στη Μπάγερν μέχρι το μεταξύ τους ντέρμπι. Και απόψε, το ματς είναι άκρως απαιτητικό και πρέπει να πιάσει υψηλά στάνταρ απόδοσης η Ντόρτμουντ για να πάρει το τρίποντο.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε όλα τα κύρια στοιχήματα για το παιχνίδι, αλλά και μεγάλη γκάμα εναλλακτικών επιλογών. Για παράδειγμα, το Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό, Αγορές Ημιχρόνου, Ασιατικά Χάντικαπ, Κόρνερ, Κάρτες και Σκόρερ, μεταξύ άλλων. Φυσικά, το παιχνίδι θα προσφερθεί και για live στοιχηματισμό, με εξίσου μεγάλη γκάμα αγορών.