Interwetten: Για την 6η σερί νίκη η Μπάγερν!

Ανανεώθηκε:
interwetten logo

Η Μπάγερν Μονάχου υποδέχεται σήμερα (16:30) την Άουγκσμπουργκ, για το πρωτάθλημα Γερμανίας, και η Interwetten προσφέρει το κρίσιμο αυτό παιχνίδι με μεγάλη γκάμα αγορών και πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Σε τρομερή αγωνιστική κατάσταση είναι εδώ και αρκετό καιρό η Μπάγερν Μονάχου. Οι «Βαυαροί» μετράνε πέντε συνεχόμενες νίκες σε όλες τις διοργανώσεις, και πάνε για την έκτη. Επιπλέον, πρέπει να σημειωθεί ότι παραμένουν αήττητοι στα δέκα τελευταία ματς που έδωσαν. Την περασμένη αγωνιστική πέρασαν σαν σίφουνας από την έδρα της Χοφενχάιμ, με το φοβερό 0-6! Παρά την απουσία του Λεβαντόφσκι, οι γηπεδούχοι έχουν λύσεις στην επίθεση. Ο Κουτίνιο έχει ανέβει και ο Γκνάμπρι… πετάει! Μεσοβδόμαδα κέρδισε 0-1 και τη Σάλκε για το κύπελλο, και συνεχίζει… τρένο!

Μπάγερν – Άουγκσμπουργκ στην Interwetten

Από την άλλη, η Άουγκσμπουργκ δεν είναι στο καλύτερο μομέντουμ της για φέτος. Έχει συμπληρώσει τέσσερις αγώνες χωρίς νίκη, με δύο συνεχόμενες ήττες. Το γεγονός ότι δέχεται τουλάχιστον ένα γκολ στα οκτώ τελευταία παιχνίδια της, λέει πολλά για την αμυντική της λειτουργία. Την προηγούμενη αγωνιστική, υποδέχτηκε τη Γκλάντμπαχ και δεν έπαιξε άσχημα. Παρόλα αυτά, πάλι δεν πήρε τίποτα από το ματς, χάνοντας με 2-3. Ποιοτικά, είναι πολύ κατώτερη από την Μπάγερν και δύσκολα θα πάρει κάτι στο Μόναχο. Ωστόσο, έχει την υποχρέωση να παλέψει με όλες της τις δυνάμεις αφού είναι κοντά στη ζώνη του υποβιβασμού.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε όλα τα κύρια στοιχήματα για το παιχνίδι, αλλά και μεγάλη γκάμα εναλλακτικών επιλογών. Για παράδειγμα, το Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό, Αγορές Ημιχρόνου, Ασιατικά Χάντικαπ, Κόρνερ, Κάρτες και Σκόρερ, μεταξύ άλλων. Φυσικά, το παιχνίδι θα προσφερθεί και για live στοιχηματισμό, με εξίσου μεγάλη γκάμα αγορών.