Interwetten: Φλόρα Ταλίν – Λέγκια Βαρσοβίας με κορυφαίες αγορές (27/07)

Ανανεώθηκε:
interwetten logo 2019

Στις 19:00, Φλόρα και Λέγκια κοντράρονται σε ρεβάνς του δεύτερου προκριματικού Τσάμπιονς Λιγκ και η Interwetten διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές!

Φλόρα Ταλίν – Λέγκια Βαρσοβίας στην Interwetten

Αξιοπρεπής εμφανίστηκε η Φλόρα Ταλίν στην Πολωνία στο πρώτο παιχνίδι με τη σημερινή αντίπαλό της. Έχανε μεν από νωρίς, ωστόσο δεν τα παράτησε και είχε κάποιες φάσεις. Μάλιστα, στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου ισοφάρισε τον Σάπινεν (53’). Κράτησε το σκορ σχεδόν μέχρι τέλους, αλλά δεν άντεξε και η εστία της παραβιάστηκε και στις καθυστερήσεις του αγώνα. Είναι δεύτερη στο πρωτάθλημα Εσθονίας και στο -4 από τη Λεβάντια, με δύο ματς λιγότερα.

Τη νίκη μέσα στην έδρα της πήρε στον πρώτο αγώνα του γύρου η Λέγκια Βαρσοβίας. Προηγήθηκε μόλις στο 3’ με σκόρερ τον Καπούστκα. Όμως ισοφαρίστηκε στο 53ο λεπτό και από εκεί και πέρα έγινε πιο κινητική, ψάχνοντας άλλο ένα τέρμα. Το βρήκε τελικά στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με τον Γκιμαράες Λόπες. Στο μεταξύ, στην πρεμιέρα του πολωνικού πρωταθλήματος κέρδισε τη Βίσλα Πλοκ εντός με 1-0.

Με βάση με τις αποδόσεις της interwetten.gr, τον πρώτο λόγο για τη νίκη έχει η Λέγκια Βαρσοβίας. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 5.00, η ισοπαλία στο 3.75 και το διπλό είναι στο 1.65. Για να προκριθεί η Λέγκια προσφέρεται στο 1.10 και η Φλόρα στο 6.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.