Interwetten: Φλαμένγκο – Γκρέμιο με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την τέταρτη αγωνιστική του Brasileirao Serie A, η Φλαμένγκο υποδέχεται τη Γκρέμιο (01:15) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Φλαμένγκο – Γκρέμιο στην Interwetten

Από την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα προέρχεται η Φλαμένγκο, μετά τις δυο ήττες από Ατλέτικο Μινέιρο (0-1 εντός) και Ατλέτικο Γκοϊανιένσε (3-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντομενέκ Τορέντ φιλοξενήθηκε από την Κοριτίμπα, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα του Ντε Αρασκαέτα στο 28ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε No Goal.

Αήττητη παραμένει στο φετινό πρωτάθλημα η Γκρέμιο, όπου και μετράει μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ρενάτο Γκαούτσο υποδέχθηκε την Κορίνθιας, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Στο 78ο λεπτό ο Ντιέγκο Σόουζα αστόχησε σε εκτέλεση πέναλτι. Ήταν η δεύτερη διαδοχική της ισοπαλία, μετά και από εκείνη με την Σεαρά (1-1 εκτός). Στα τρία τελευταία παιχνίδια της στο πρωτάθλημα, σημειώθηκε Under 2.5.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.