Interwetten: Βέρντερ Βρέμης – Γκλάντμπαχ με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 28η αγωνιστική στη Bundesliga, η Βέρντερ Βρέμης υποδέχεται τη Γκλάντμπαχ (21:30) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Βέρντερ Βρέμης – Γκλάντμπαχ στην Interwetten

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Βέρντερ Βρέμης, μετά από επτά αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και επτά ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φλόριαν Κόφελντ φιλοξενήθηκε από τη Φράιμπουργκ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Μπιτενκούρτ στο 19ο λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Over 2.5. Μια νίκη, δυο ισοπαλίες και εννέα ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Σε αντίθεση με την αντίπαλο της, η Γκλάντμπαχ επέστρεψε στα αρνητικά αποτελέσματα, μετά τις δυο νίκες που πανηγύρισε κόντρα σε Κολωνία (2-1 εντός) και Άιντραχτ Φρανκφούρτης (1-3 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μάρκο Ρόσε υποδέχθηκε τη Μπάγερ Λεβερκούζεν, από την οποία και ηττήθηκε με 1-3. Ο Τουράμ σημείωσε το μοναδικό της τέρμα, στο 52ο λεπτό, ισοφαρίζοντας προσωρινά σε 1-1. Στα εννέα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Επτά νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.