Interwetten: Βαγιαδολίδ – Λεγκανές με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 19η αγωνιστική της La Liga, η Βαγιαδολίδ υποδέχεται τη Λεγκανές (20:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Βαγιαδολίδ – Λεγκανές στην Interwetten

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και έξι αναμετρήσεις η Βαγιαδολίδ, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σέρχιο Γκονζάλεθ υποδέχθηκε τη Βαλένθια, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι βρέθηκε μπροστά στο σκορ με το τέρμα του Σέρχι Γουαρδιόλα στο 83ο λεπτό, δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Δυο νίκες, πέντε ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το “τρίποντο” στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αήττητη παραμένει εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Λεγκανές, μετρώντας δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χαβιέ Αγκίρε υποδέχθηκε την Εσπανιόλ, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Ο Μπρέιθγουεϊτ έβαλε μπροστά την ομάδα του στο 11ο μόλις λεπτό, με τον Εν-Νεσίρι να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο 54′. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.