Interwetten: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Γρανάδα με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την ημιτελική φάση του Copa del Rey, η Αθλέτικ Μπιλμπάο υποδέχεται τη Γρανάδα (22:00) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Γρανάδα στην Interwetten

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για την Αθλέτικ Μπιλμπάο, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Μπαρτσελόνα (1-0 εντός), για το κύπελλο. Την Κυριακή, η ομάδα του Γκάιθκα Γκαριτάνο φιλοξενήθηκε από τη Ρεάλ Σοσιεδάδ, στο μεταξύ τους ντέρμπι των Βάσκων για τη La Liga, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Ο Ινάκι Ουίλιαμς σημείωσε το μοναδικό τέρμα για την ομάδα του, ισοφαρίζοντας προσωρινά σε 1-1, στο 71ο λεπτό. Στα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Επτά νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, επικρατώντας μια φορά στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (1-2-1).

Τέλος έλαβε το νικηφόρο σερί των τριών αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις για τη Γρανάδα, καθώς γνώρισε και πάλι την ήττα. Το Σάββατο, η ομάδα του Ντιέγκο Μαρτίνεθ φιλοξενήθηκε από την Ατλέτικο Μαδρίτης, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο έκτο μόλις λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Έξι νίκες, δυο ισοπαλίες και οκτώ ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.