Interwetten: Για την ανατροπή στο Λονδίνο ο Ολυμπιακός

Ανανεώθηκε:
interwetten logo

Αποστολή στο Λονδίνο για τον Ολυμπιακό το βράδυ της Πέμπτης (27/02, 22:00) και η Interwetten προσφέρει τον αγώνα των ερυθρόλευκων με την Άρσεναλ με πλήθος από στοιχηματικές επιλογές!

Οι “κανονιέρηδες” μπορεί να μην έθελξαν με την εμφάνισή τους στο πρώτο παιχνίδι στο “Γεώργιος Καραϊσκάκης”, ωστόσο ήταν αποτελεσματικοί. Επικράτησαν με 1-0, ένα αποτέλεσμα που τους δίνει μεγάλο προβάδισμα πρόκρισης στους “16” του Europa League. Η ελληνική ομάδα καλείται να κάνει την υπέρβαση προκειμένου να είναι αυτή που θα πάρει το εισιτήριο για την επόμενη φάση. Σίγουρα, πρόκειται για μία αποστολή που μόνο εύκολη δεν μπορεί να χαρακτηριστεί, ωστόσο οι παίκτες του Μάρτινς θα τα δώσουν όλα για να τη φέρουν εις πέρας.

Άρσεναλ – Ολυμπιακός στην Interwetten

Η Άρσεναλ προσφέρεται, φυσιολογικά, σε τιμές φαβορί, ενώ στις αγορές των γκολ, το Over δείχνει να είναι το επικρατέστερο σενάριο σε σύγκριση με το Under, σύμφωνα με τις αποδόσεις. Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε όλα τα κύρια στοιχήματα για το παιχνίδι, αλλά και μεγάλη γκάμα εναλλακτικών επιλογών. Για παράδειγμα, το Ακριβές Σκορ, Ημίχρονο/Τελικό, Αγορές Ημιχρόνου, Ασιατικά Χάντικαπ, Κόρνερ, Κάρτες και Σκόρερ, μεταξύ άλλων. Φυσικά, το παιχνίδι θα προσφερθεί και για live στοιχηματισμό, με εξίσου μεγάλη γκάμα αγορών.