Interwetten: Άιντραχτ – Ουνιόν με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

H Άιντραχτ Φρανκφούρτης υποδέχεται απόψε (21:30) την Ουνιόν Βερολίνου, στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής στην Bundesliga και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Άιντραχτ – Ουνιόν στην Interwetten

Η Άιντραχτ Φρανκφούρτης είναι αισθητά βελτιωμένη στην επανεκκίνηση του πρωταθλήματος, μετά τη χειμερινή διακοπή αρχίζει και θυμίζει την ομάδα που όλοι θαυμάσαμε την περσινή σεζόν. Στο ξεκίνημα του 2020  μετρά 5 νίκες, 1 ισοπαλία και μόλις 1 ήττα (στην έδρα της Ντόρτμουντ). Την Πέμπτη “αγκάλιασε” την πρόκριση στους “16” του Europa League με το εμφατικό 4-1 επί της Σάλτσμπουργκ! Ορμητική η ομάδα του Χούτερ, προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο με δύο γκολ του Καμάντα και έφτασε το δείκτη του σκορ ως το 4-6 πριν συμπληρωθεί μία ώρα παιχνιδιού. Η χαλάρωση στο φινάλε έφερε τη μείωση του σκορ από τους Αυστριακούς, που ξεπούλησαν τον Ιανουάριο.

Η Ουνιόν Βερολίνου προέρχεται από την εντός έδρας ήττα από τη Λεβερκούζεν (2-3), αποτέλεσμα που δεν το άξιζε με βάση την εικόνα του αγώνα. Κατάφερε να προηγηθεί με υπέροχο σουτ του Γκίντνερ εκτός περιοχής στο 7ο λεπτό και ισοφάρισε σε 2-2 με εξίσου όμροφο σουτ Μπίλτερ στο 87ο, αλλά ο Μπελαραμπί σκόραρε στην τελευταία φάση του αγώνα! Παρά την ήττα η Ουνιόν διατηρεί απόσταση ασφαλείας στη μάχη της παραμονής , καθώς βρίσκεται στο +6 από τη θέση των μπαράζ και στο +9 από τον απευθείας υποβιβασμό.

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.