Interwetten: Άγιαξ – Αϊντχόφεν με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Για την 21η αγωνιστική της Eredivisie, ο Άγιαξ υποδέχεται την Αϊντχόφεν (17:45) και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Άγιαξ – Αϊντχόφεν στην Interwetten

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τον Άγιαξ, μετά από δυο διαδοχικές νίκες που πανηγύρισε κόντρα σε Ντεν Χάαγκ (6-1 εντός) και Σπάρτα Ρότερνταμ (2-1 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Έρικ τεν Χαγκ φιλοξενήθηκε από την Γκρόνινγκεν, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-1. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με δυο τέρματα διαφορά (16′, 52′) και το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα, με το τέρμα του Φαν ντε Μπέεκ στο 72ο λεπτό. Στα τρία τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Εννέα νίκες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Από ένα αήττητο σερί τριών αναμετρήσεων προέρχεται η Αϊντχόφεν, μετρώντας μια νίκη και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Έρνεστ Φάμπερ υποδέχθηκε την Τβέντε, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε με το τέρμα του Ντάμφρις στο 61′, εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, τρία λεπτά πριν το φινάλε. Παράλληλα, από 75′ και έπειτα είχε αριθμητικό μειονέκτημα, με τον Αφελάι να αποβάλλεται. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Τρεις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, αγνοώντας το διπλό στις έξι πιο πρόσφατες εξόδους της (0-3-3).

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.