Interwetten: Χέρτα – Κολωνία με κορυφαίες αγορές (15/05)

Ανανεώθηκε:
interwetten logo 2019

Στις 16:30, η Χέρτα φιλοξενεί την Κολωνία για την 33η αγωνιστική της Μπουντεσλίγκα και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Χέρτα – Κολωνία στην Interwetten

Η Χέρτα πήρε τουρ τρεις βαθμούς που χρειαζόταν σε εκτός έδρας νίκη μέσα στην εβδομάδα κόντρα στην ήδη υποβιβασμένη Σάλκε με 1-2. Αν και οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 6ο λεπτό, ο Μπογιατά απάντησε στο 19′ για την ισοφάριση και το 1-1. Στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε κατά πολύ ρυθμούς και πέτυχε δεύτερο τέρμα με το Ενγκανκάμ στο 74′. Πλέον βρίσκεται στη 13η θέση, τρεις βαθμούς πιο ψηλά από την είσοδο στην επικίνδυνη ζώνη.

Για την παραμονή της στην κατηγορία δίνει σκληρή μάχη η Κολωνία. Για την ώρα είναι προτελευταία και στο -2 από θέση που τη σώζει από τον υποβιβασμό στα σίγουρα. Πήρε ανάσα με δύο διαδοχικές νίκες, απέναντι στη δεύτερη Λειψία μάλιστα, εντός έδρας με 2-1, και κόντρα στην Άουγκσμπουργκ εκτός με 2-3. Ωστόσο, πιο πρόσφατα επέστρεψε στις ήττες στο ματς στο “σπίτι” της με αντίπαλο τη Φράιμπουργκ και σκορ 1-4.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, η Χέρτα έχει αποκτήσει μικρό προβάδισμα στο ματς. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 2.55, το “Χ” στο 3.35 και το διπλό στο 2.80.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.