*Έρχονται από 5/9 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 4-1 επί της Νιου Ίνγκλαντ. Το 1-0 στο πρώτο λεπτό για τη Νιου Ίνγκλαντ, η Ίντερ Μαϊάμι ισοφάρισε στο 32’ με τον Μέσι, ο ίδιος παίκτης το 1-2 στο 67’. Το 1-3 ήρθε στο 67’, το 1-4 έκανε ο Σουάρες στο 88’.

Έχει βρει «τρελό» ρυθμό, το έδειξε και την περασμένη εβδομάδα με το εκτός έδρας 4-1 επί της Νιου Ίνγκλαντ. Δεν πτοήθηκε απ’ το γεγονός ότι η Νιου Ίνγκλαντ προηγήθηκε μόλις στο πρώτο λεπτό, διαχειρίστηκε άψογα την κατάσταση, ισοφάρισε στο 32’ και έδειχνε ικανή για την ανατροπή. Την έκανε στο δεύτερο μέρος με τρία γκολ απ’ το 67’ μέχρι το 88’, πρόσωπο του αγώνα ήταν ο Μέσι με δύο γκολ. Τρίτο σερί «τρίποντο» μετά το εκτός έδρας 3-2 επί του Κάνσας και το εντός έδρας 3-1 επί του Νάσβιλ, πορεύεται αήττητη στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος (3-2-0), με 21 πόντους είναι στην κορυφή της Ανατολής.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 7/8 Over 2.5 σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 7/8 G/G σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στο Βανκούβερ. Το 0-1 ο Γουάιτ, το 1-1 έκανε ο Μόργκαν στο 56’. Με δέκα παίκτες απ’ το 74’ η Νέα Υόρκη.

Δεν μπορεί να «ξεκολλήσει» απ’ τις ισοπαλίες, την περασμένη εβδομάδα έμεινε στο εντός έδρας 1-1 με το Βανκούβερ. Κυρίαρχη η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς σε μεγάλο κομμάτι του αγώνα, αλλά στο πρώτο ημίχρονο έχανε απ’ το πιο αποτελεσματικό Βανκούβερ. Στο δεύτερο μέρος ισοφάρισε γρήγορα, πίεσε για την ανατροπή, αλλά στο 76’ έμεινε με παίκτη λιγότερο και υποχρεώθηκε να παίξει παθητικά για να κρατήσει το 1-1. Έκτη σερί αγωνιστική που δε χάνει η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς (2-4-0), ερχόταν από εκτός έδρας 2-2 με το Λος Άντζελες, εντός έδρας ισοπαλία 0-0 με το Σικάγο και την εκτός έδρας νίκη 2-1 επί του Σινσινάτι (2-2-0), μετρά ρεκόρ 2-4-1, με 17 πόντους είναι τρίτη στην Ανατολή.