*Αγώνας εξ αναβολής

*7/9 Ν/G στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια σε αυτό το γήπεδο.

ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ

Προηγούμενο ματς: Η Φόρεστ Γκριν κέρδισε 1-0 εντός έδρας την Τρανμίρ, με ένα γκολ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, από τον ΜακΚαν.

Η Φόρεστ Γκριν κέρδισε με 1-0 εντός έδρας την Τρανμίρ, πετυχαίνοντας δεύτερη νίκη στους τρεις τελευταίους αγώνες, έπειτα από 15 παιχνίδια που δεν τα είχε καταφέρει και στα οποία είχε οκτώ ήττες!

Η τελευταία αλλαγή προπονητή δείχνει να την έχει βελτιώσει λίγο από πλευράς αποτελεσμάτων, καθώς μπορεί να παραμένει εντός ζώνης υποβιβασμού, στην προτελευταία θέση, αλλά πλέον έχει πλησιάσει στο -4 από μία θέση παραμονής!

Ο Στιβ Κότεριλ είναι ο πέμπτος τεχνικός της σε διάστημα οκτώ μηνών! Και το να διατηρήσει την ομάδα στην κατηγορία, μοιάζει πανεύκολο, όταν έμεινε ο ίδιος στη ζωή παλεύοντας με τον Covid κατά την περίοδο της πανδημίας.

Φόρεστ Γκριν Στατιστικά

*13/22 Ν/G εντός έδρας

*2/3 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΡΕΞΑΜ

Προηγούμενο ματς: Η Ρέξαμ έχασε με 1-0 εκτός έδρας από την Τζίλιγχαμ χάρη σε ένα τέρμα του Ντιένγκ στο 54ο λεπτό.

Η Ρέξαμ έχασε ξανά, έπειτα από τρεις αγώνες που δεν είχε ηττηθεί, με 1-0 εκτός έδρας, από την Φόρεστ Γκριν.

Αλλά αυτή ήταν και η πέμπτη ήττα της στους οκτώ τελευταίους αγώνες, που έχει πετύχει μόλις δύο νίκες! Ειδικά μακριά από την έδρα της έχει τέσσερις ήττες και μόνο μία νίκη, στα πέντε τελευταία παιχνίδια πρωταθλήματος!

Έπεσε στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα, στο –2 από την τρίτη θέση που εξασφαλίζει απευθείας άνοδο, Όμως ξέφυγε στο +10 από την όγδοη που δεν οδηγεί καν στα play off, αλλά με καλύτερη διαφορά τερμάτων και έμα α για άνοδο.