*Αγώνας εξ αναβολής

*5/6 N/G μαζί με under 2,5 τα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ

Προηγούμενο ματς: Η Κλαμπ Ντε Ρεγκάτας κέρδισε 2-1 εντός έδρας την Κοριτίμπα, με ανατροπή, αφού βρέθηκε να χάνει από αυτογκόλ του Ανσέλμο Ραμόν στο 35’. Αλλά ισοφάρισε με τον Σάιμον στο 53’, εκμεταλλεύτηκε αποβολή αντίπαλου παίκτη στο 61’ και ο Ανσέλμο Ραμόν εξιλεώθηκε για το αυτογκόλ του, χαρίζοντας της την νίκη με γκολ στο 86ο λεπτό.

Η Κλαμπ Ντε Ρεγκάτας επέστρεψε στις νίκες, κερδίζοντας 2-1 εντός έδρας την Κοριτίμπα, ξεπερνώντας άμεσα την ήττα από την Μιρασόλ, μοναδική στους πέντε τελευταίους αγώνες της!

Στο γήπεδό της είναι αήττητη εδώ και 14 αγώνες, με 11 νίκες, έχοντας χάσει γενικώς μόλις δύο φορές, στο πολιτειακό της πρωτάθλημα.

Βρίσκεται εντός ζώνης υποβιβασμού, αλλά μπορεί να βγει από αυτή αν κερδίσει απόψε, έχοντας παίξει τα λιγότερα παιχνίδια στην κατηγορία, λόγω των υποχρεώσεων της σε άλλους θεσμούς.

Κλαμπ Ντε Ρεγκάτας Στατιστικά

*6/8 αγώνες με 2-3 γκολ στα τελευταία παιχνίδια της

*16/20 under 2,5 εντός έδρας.

ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ

Προηγούμενο ματς: Η Μποταφόγκο Σάο Πάουλο έχασε 0-1 εντός έδρας από την Αμαζόνας, με τέρμα του Καουάν Μπάρος στο 20ο λεπτό της αναμέτρησης.

Η Μποταφόγκο Σάο Πάουλο ηττήθηκε με 0-1 εντός έδρας από την νεοφώτιστη Αμαζόνας, δεύτερη συνεχόμενη ήττα, τρίτο σερί παιχνίδι που παραμένει χωρίς νίκη!

Πάντως μακριά από την έδρα της έχασε τον πιο πρόσφατο αγώνα, έπειτα από δύο συνεχόμενες νίκες εκτός.

Βρίσκεται στην τελευταία θέση παραμονής, στο +1 από την σημερινή της αντίπαλο, κάτι που κάνει εξαιρετικής σημασίας την αναμέτρηση για την ίδια. Βέβαια της αρκεί να μην χάσει, αν και έχει και γενικώς ένα παιχνίδι περισσότερο από τη σημερινή της αντίπαλο.