Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Τότεναμ – Γουέστ Χαμ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 31η αγωνιστική της Premier League, η Τότεναμ υποδέχεται τη Γουέστ Χαμ (22:15) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 550+ αγορές!

Τότεναμ – Γουέστ Χαμ στη Betshop | +21

Μακριά από τα νικηφόρα αποτελέσματα παραμένει εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις η Τότεναμ, όπου και μετράει από δυο ισοπαλίες και ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο υποδέχθηκε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε με τον Μπεργκβάιν στο 27′, εν τέλει δέχθηκε την ισοφάριση από το σημείο του πέναλτι, εννέα λεπτά πριν το φινάλε. Στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Οκτώ νίκες, τρεις ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Γουέστ Χαμ, μετά και από εκείνη κόντρα στην Άρσεναλ (1-0 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντέιβιντ Μόγιες υποδέχθηκε τη Γουλβς, από την οποία και ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο 73′, για να δεχθεί και ένα δεύτερο τέρμα, έξι λεπτά πριν το φινάλε. Στα τρία από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal και Under 2.5. Τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και εννέα ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!