Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Ταμπόφ – Κρίλια

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 22η αγωνιστική της ρωσικής Premier League, η Ταμπόφ υποδέχεται την Κρίλια (18:30) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 516+ αγορές!

Ταμπόφ – Κρίλια στη Betshop | +21

Από την πρώτη της ήττα, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και δυο ισοπαλίες, προέρχεται και πάλι η Ταμπόφ. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Σεργκέι Περβούσιν φιλοξενήθηκε από τη Ντιναμό Μόσχας, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 34ο λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε No Goal. Τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Κρίλια, μετά από επτά αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μιόντραγκ Μπόζοβιτς φιλοξενήθηκε από την Ρούμπιν Καζάν, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Πόποβιτς στο 42ο λεπτό, ήταν αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Στα έντεκα από τα δώδεκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο από τις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!