Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Σπόρτινγκ Λ. – Μαρίτιμο

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 18η αγωνιστική της Liga NOS, η Σπόρτινγκ Λισσαβώνας υποδέχεται τη Μαρίτιμο (23:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 492+ αγορές!

Σπόρτινγκ Λισσαβώνας – Μαρίτιμο στη Betshop | +21

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Σπόρτινγκ Λισσαβώνας, μετά και τη νίκη που πανηγύρισε επί της Βιτόρια Σετούμπαλ (1-3 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Εμάνουελ Φέρο υποδέχθηκε τη Μπενφίκα, στο μεταξύ τους τοπικό ντέρμπι, από την οποία και ηττήθηκε με 0-2. Βρέθηκε πίσω στο 80ο λεπτό, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο ένατο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Τέσσερις νίκες και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αήττητη παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Μαρίτιμο, μετρώντας δυο νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χοσέ Γκόμες φιλοξενήθηκε από τη Φαμαλισάο, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Παρότι προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Ταγκουέ, δέχθηκε την ισοφάριση για το τελικό αποτέλεσμα, στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Δυο νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!